Przejdź do treści

Vítejte na stránkách firmy Gabion-Tech

 

 

GabionTech je rozvíjející se firma s velkými zkušenostmi ve výrobě a montáži trvanlivých a zároveň mimořádně originálních a efektních gabionových plotů a funkčních konstrukcí.

 

 

 

 

Výrobní činnost firmy GabionTech zahrnuje především:

  • gabionové ploty z U-profilů
  • svařované plotové panely
  • prvky malé architektury z gabionových košů

V naší nabídce najdete také:

  • svařované gabionové koše vrata
  • branky a mříže
  • drátěné oplocení

 

 

 

 

 

 

Podrobnosti jsou k dispozici na našich webových stránkách v záložce NABÍDKA a nabídka produktů a služeb je neustále rozšiřována a zdokonalována.

 

 

Poskytujeme komplexní služby v oblasti poradenství, výroby a montáže gabionů, panelů a malé architektury z gabionových košů. Ke každému Zákazníkovi se snažíme přistupovat individuálně tak, abychom co nejlépe přizpůsobili rozsah výrobků a služeb jeho potřebám, a aby byla konečná cena uspokojivá pro obě strany. Právě vynikající kvalita a trvanlivost výrobku, atraktivní cena a komplexní poradenství a montáž dávají naší firmě jedinečné postavení na trhu. Víme, jak nároční jsou naši Zákazníci, a proto jsou pro nás náročné a neobvyklé zakázky výzvou při usilování o dokonalost. 

 

Působíme na území několika vojvodství: slezského, dolnoslezského, svatokřížského, malopolského a podkarpatského. Naše gabiony jsou již ozdobou v mnoha městech, např. v Krakově, Varšavě, Rzeszově. Srdečně zveme ke spolupráci nové Zákazníky!

 

 

Gabiony (gabionové koše) jsou ideálním řešením pro výstavbu moderního a funkčního oplocení. Spojení oceli s kamenem, kamenivem nebo libovolně zvoleným výplňovým materiálem nám dává efektní, solidní, trvalou a výjimečnou formu oplocení, která současně poskytuje neomezené možnosti aranžování podle vašich individuálních nápadů.

  

Jako výrobce zajišťujeme také poradenství a komplexní montáž gabionových košů bez výplně nebo s libovolnou výplní podle vašeho výběru. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a zohledňujeme všechny vaše potřeby a očekávání.

 

Další podrobnosti najdete v záložce NABÍDKA-GABIONY.

 

 

GabionTech to je více než plot!